KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17102067
nr 1710 2067
Laura Nila, Signerad, segelbåt. Olja på pannå, 18x24 cm, yttermått inklusive ram: 36x41 cm
måndag 16 juni 2025
kl 18:29:42
16 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer